E-Mail İletişim info@oludenizdetatil.com
24/7 Whatsapp İletişim +90 546 249 2402

Fiyatlar

15 Mayıs
15 Ağustos
2.000,00

Revervasyon Yap

Tur İçeriği

Tüm katılımcıların otellerden veya alınış noktalarından toplanması ile Dalaman Çayı'na doğru Toros Dağları'nın büyüleyici güzellikleri ve manzarası eşliğinde yol alınır.
 
09:30 - 10:30 ; Yolda kahvaltı molası verilip lezzetli bir köy kahvaltısından sonra Narlı Köyü'ndeki istasyonumuza hareket ederiz...
 
 
 
12:00 - 12:30 ;  İstasyona ulaşır ulaşmaz tüm katılımcılara rafting sporu için olmazsa olmaz ekipmanlar olan, can yeleği, kask, kürek ve plastik ayakkabı katılımcılara dağıtılır ve başlangıç noktasına doğru hareket edilir.Burada tüm katılımcılar şişme rafting botlarına eşit şekilde paylaştırılır...Raftinge başlamadan önce tüm katılımcılar " rafting katılım formu" nu imzalarlar...Bu formun amacı rafting esnasında olabilecek sağlık koşullarından kaynaklı aksilikleri engellemektir.
 
Her botta bulunan profesyonel rafting rehberi kendi grubuna rafting boyunca uyulması gereken kuralları ve önemli bilgileri aktarır.Hemen akabinde maceraya kürek çekmeye başlanır...Dalaman Çayı'nın zorluk derecesi 2, 3, 4 olan çağlayanları arasında inip çıkan bottaki katılımcıların çıkardığı çığlık ve heyecan dolu seslerin Dalaman Çayı vadisinde yankılanması, vadiye ayrı bir renk ve heyecan katmaktadır.
 
 
 
14:30 - 15:30 ; Uzun ama bir o kadar heyecanlı, cennetten bir köşe olan Dalaman Çayı vadisinde kürek çektikten sonra nihayet bitiş noktasına ulaşıyoruz.Burada Dalaman Çayı manzarası eşliğinde ki restaurantımızda nefis bir öğle yemeği bizi bekliyor. Yemeğimizi afiyetle yedikten sonra, tur esnasında profesyonel kameramanların çektiği DVD filmlerini izliyoruz...Burada hemen filmler montajlanarak DVD haline getirilip , fotoğraflar ise basılıyor..Almak isteyen katılımcılar bir hatıra olarak bu DVD ve fotoğraflardan satın alabilmektedirler.
 
 
 
15:45 - 18:30 ; Artık geri dönmek için elbiselerimizi değiştirip , araçlarımıza binip, dönüş yolculuğuna başlıyoruz...Unutulmaz bir gün geçirmenin mutluluğu ile otellere veya alınış noktalarına katılımcıların geri bırakılması ile güzel bir günü tamamlamış oluyoruz...