E-Mail İletişim info@oludenizdetatil.com
24/7 Whatsapp İletişim +90 546 249 2402

Fiyatlar

20 Mart
20 Temmuz
700,00

Revervasyon Yap

Tur İçeriği

Yaz tatilinde adrenalin tutkusunu gidermek isteyenler için önerilen Fethiye Jeep Safari programı, bölgedeki en zevkli aktiviteler arasında sayılır. Çevreyi keşfederken çocukluk yıllarına dönebilir aynı zamanda su savaşına katılarak eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde başlayan Fethiye Jeep Safari Fiyatları sezona gruptaki kişi sayısına göre belirlenebilir. Rehberlik, sigorta ve öğle yemeğinin dahil olduğu Fethiye Jeep Safari tur fiyatlarına rafting, çamur banyosu, zipline, Saklıkent giriş ücreti ve kişisel harcamalar dahil değildir.

İlk Durağımız Tlos Antik Kent

Bölgedeki en eski yerleşim yerleri arasında gösterilen Tlos antik kenti yüzyıllar boyunca pek çok farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Oyulmuş mezarlarla dikkat çeken bölge, Osmanlı İmparatorluğu döneminde şekillenerek bugünkü görünümünü kazanmıştır. Saklıkent Jeep Safari Turu nun ilk bölümünü oluşturan bölge, çevredeki doğal ve tarihi güzellikleri yakından görmek isteyenlere sayısız alternatif sunar.

Sabah buluşmanın ardından ıslanarak süren yolculuğun sonunda Tlos Antik Kentine varılır ve keyifli bir yolculuğun ilk durağında mola verilir. Tlos Turu boyunca özel anılar biriktirileceği gibi yaşananların ölümsüzleştirilmesi için de güzel resimler çekilebilir. Tekrar jeeplere binilerek Yaka köyüne doğru yolculuk başlar. Eskiden yel değirmeni olan ancak günümüzde restoran olarak kullanılan mekanda öğle yemeği için mola verilir.

İkinci Durağımız Yaka Park

Buz gibi suların aktığı şelalelerin olduğu Yakapark Restoran içinde özel havuzlarda yetişen alabalıklar görülebilir ve en güzeli kendi yiyeceğiniz balığı seçme şansı tanınır. Alabalıktan köfteye, salatadan açık büfe atıştırmalıklara kadar zengin bir menü arasından dilediğinizi seçebilir ve çok sıcak olan bir yaz gününde serinliğin tadını çıkarabilirsiniz. Temiz hava, taze gıda, geleneksel lezzetler ve sıcak bir atmosferin hakim olduğu bölgede yemek yerken yeni sezon için enerji depolayabilir ve tüm sıkıntı ve dertlerden arınabilirsiniz. Son durağımız

Saklıkent Kanyonu

Fethiye Jeep Safari programının belki de en çok merakla beklenen bölümü olan Saklıkent Kanyonu na hareket edildikten tahmini olarak 45 dakika sonrasında bölgeye ulaşılır. Dileyen misafirler kanyonda yürüyüş yaparken dileyenler zipline ya da rafting turlarına katılabilirler. Buz gibi suyun üzerinde kurulan köşklerde mola imkanı bulanan Fethiye Jeep Safari Turukatılımcıları içinde bulundukları atmosferden etkilenerek tatilin tadını çıkarmaya devam edebilirler.

Dünyanın en önemli kanyonları arasında gösterilen Saklıkent'i keşfetme imkanı sunan Fethiye Safari Turları yolculuklarında çocuklar gibi eğlenceli su savaşları yapılabilirken 18 km uzunluğa ve 200 metre yüksekliğe sahip olan kanyonda yürüyüş yapma ayrıcalığına sahip olunabilir. Landrover Jeep Safari Turu nun en çok merak edilen bölgesi olan kanyonda çevrenin sahip olduğu doğal güzellikler yerinde keşfedilebilir.

Tur İçinde Rafting Yapma İmkanı

Karaçay nehri üzerinde süren rafting programı kişiye özeldir ve tur fiyatına dahil değildir. Farklı yaş gruplarından adrenalin tutkunlarının akın ettiği rafting profesyonel rehberler eşliğinde verilir ve yaklaşık olarak 40 dakika sürer. Yolun sonundaki çamur banyosu bu turun en özel hediyesi olarak düşünülebilir. Vücudun tazelenmesini sağlayan çamurlar bütün vücuda yayılarak neşeli resimler çekme şansı da yakalanabilir. Yüksek mineraller içeren çamur banyosunun vücuda herhangi bir zararlı etkisi yoktur.

Duş alındıktan sonra Fethiye Jeep Safari Turları programının sonuna gelinir ve konaklama yapılan tesise geri dönmek üzere araçlara binilir. Tüm gün boyu ıslak kalınacak bu programa katılırken kirlenmesi sıkıntı yaratmayacak kıyafet, aksesuar ve ayakkabı tercih edilmesi önemle hatırlatılır. Fethiye, Ölüdeniz, Hisarönü, Ovacık, Çalış ve çevredeki tesislerden alınan konuklar tur sonunda yine aynı bölgelere transfer edilir. Haftanın hemen her günü yapılan Fethiye Safari Turları gruplara özel olarak programlanabilir. Yeni dostlukların edinileceği program sonunda bir sonraki tura kadar dinlenmek üzere herkes tesisine çekilir.

Online rezervasyon imkanıyla tatil planını yapan herkes Fethiye'de kalacağı zamanları en ideal şekilde programlayabilir. Yetişkin ve çocukların ayrı ayrı ücretlendirildiği tur programına rezervasyon yaptırılırken transfer için nereden alınmak istendiği net bir şekilde belirtilmelidir. Adeta bağımlılık yaratan bu tura macera tutkunu olan herkesin mutlaka katılması tavsiye edilir. Çamur, toz, eğlence, güneş ve suyun gün boyu size eşlik edeceği bu program olumsuz hava koşulların nedeniyle uygun bulunması halinde ileri bir tarihe ertelenebilir.